Vadi İstanbul

Vadi İstanbul
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Şişli  -   Ayazağa  -   Kemerburgaz
Firma:  -   Aydınlı Grup  -   Keleşoğlu Group  -   Artaş Grubu
Tel: 444 53 35
Faks: 0 212 289 53 35
Web: http://www.vadistanbul.com
Adres: Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. No:1/A Sarıyer - İstanbul
Vadi İstanbul Dış Görseller

Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul

Vadi İstanbul 1+1 Daire Planları

Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı Vadi İstanbul 1+1 daire planı

Vadi İstanbul 2+1 Daire Planları

Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı Vadi İstanbul 2+1 daire planı

Vadi İstanbul 3+1 Daire Planları

Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı Vadi İstanbul 3+1 daire planı

Vadi İstanbul 4+1 Daire Planları

Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı Vadi İstanbul 4+1 daire planı

Vadi İstanbul 5+1 Daire Planları

Vadi İstanbul 5+1 daire planı

Vadi İstanbul Vaziyet Planı

Vadi İstanbul Vaziyet planı Vadi İstanbul Vaziyet planı

Vadi İstanbul Örnek Daire

Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul Vadi İstanbul

Vadi İstanbul Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Vadi İstanbul Haritası
Vadi İstanbul Hakkında

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu tarafından, Evyap ’ın Maslak Ayazağa’daki arazisi üzerinde inşasına başlanan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili bir alan içinde konumlanmıştır.

Vadistanbul; teras evler, ofisler, alışveriş caddeleri, kafeler, otel ile alışveriş merkezlerinin yanı sıra eğlence alanlarına sahip olacaktır.

Toplamda 424 bin metrekarelik arsada geliştirilen Vadistanbul, 3 farklı etaptan oluşmaktadır. Projede 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunmaktadır.

Vadistanbul, Türkiye’nin ödüllü mimarlık ofisi İki Design ile Amerika’nın dünyaca ünlü projelerine imza atmış SOM Architecture tarafından tasarlanmıştır.

Proje dahilinde Türkiye’nin ilk özel metrosu da Vadistanbul’un içinden geçecektir. Vadi İstanbul’a özel  inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacaktır.

Doğayla iç içe bir noktada projelendirilen Vadistanbul, Boğaz’ın temiz sularını taşıyan ve projeyi boydan boya kat eden Sadabad Deresi’yle de emsalsiz bir görünüm kazanmaktadır. Proje içinden geçen doğal derenin etrafında oluşturulacak olan yaşam alanları benzersiz bir keyif sunarken bölgeye de renk ve canlılık katacaktır.

Üç yıl içinde İstanbul’un en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonu haline geleceği belirtilen Vadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkanları sunabilen bir yaşam merkezi olma özelliğini taşımaktadır.

Vadistanbul’un birinci etabı olan Vadistanbul Teras toplam 1.111 konuttan oluşmaktadır. Temmuz 2014’te teslim edilecek olan Teras’ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri yer almaktadır.

Projenin ikinci etabı olan Vadistanbul Bulvar; bünyesinde yer alan alışveriş merkezi, açık alan alışveriş caddesi, cafe ve restoranları, ofisleri ve 5 yıldızlı uluslararası oteli ile Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olma özelliğini taşımaktadır. Tüm donatılarının birbirine çapraz kıymet yaratacak şekilde dizayn edilen Bulvar, ayrıca yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak öne çıkmaktadır. Vadistanbul Bulvar, Mayıs 2016’da teslim edilecektir.

Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı olan Vadistanbul Bahçe’de toplam 1.000 adet konut yer alırken, 1.200 adet home ofis de satışa sunulacaktır.

KONUTLAR

Önünüzde Sadabad Deresi, Arkanızda Belgrad Ormanları, Hayatınız Bambaşka Bir Hayat

Vadistanbul’un 8 blokta 56 farklı daire tipi ile 1.111 konuttan oluşan ilk etabının Temmuz 2014’te tamamlanması hedefleniyor.

Kule Bloklar
1., 3.,  5. ve 8. bloklar kule bloklarıdır.

Teras Bloklar
2., 4., 6 ve 7. bloklar teras bloklarıdır.
1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks dairelerin yer aldığı Vadistanbul’da 1111 konut için 1800 araçlık otopark bulunmaktadır.

VADİSTANBUL TERAS GENEL ÖZELLİKLER:

• 50.467 m2 alan üzerine konumlanmış,

• 1.111 adet daire

• Sosyal Tesis

• Her daire için yeterli sayıda kapalı otopark alanı

• Yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları

SOSYAL TESİS:

• Lounge – Club

• Açık ve kapalı yüzme havuzu

• Market ve ticari üniteler

• Tenis Sahası

• Basketbol ve çocuk oyun alanı

• Fitness salonu, sauna, buhar banyosu, dinlenme salonu yer alacaktır.

Vadistanbul kaç daireden oluşacak?

Üç parselden oluşan ve toplamda 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen proje; 3000 konuttan oluşacaktır

Projenin yapıldığı bölgede yeşil alana ve doğaya zarar veriliyor mu?

Vadistanbul Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olup, bölgede yeşil alana ve doğaya zarar verilmiyor. 424 bin metrekarelik imar alanın 244 bin metrekaresini terk edilip, yeşil alan ve peyzaj çalışmaları yapılacaktır

Vadistanbul’un güvenlik anlayışı nasıl olacaktır?

Vadistanbul 1. etabının iki adet araç/yaya girişi olacak, güvenlik bu noktalardan sağlanacak. Site kameralar ile 7/24 güvenlik merkezinden izlenecektir.

Projenin sağladığı istihdam ne kadardır?

Proje idari ve satış kadrosu hariç 500-1000 kişiye istihdam imkânı sağlayacaktır

Projede yer alan AVM ile ilgili bilgi alabilir miyiz?
55 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve hemen önünde olan 700 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 28 bin metrekare cadde mağazaları ile AVM uluslararası lüks markalara ev sahipliği yapacak.

Giriş yolu ile ilgili nasıl bir çalışma yürütülecek?

Ayazaga Cendere yolu üç gidiş- üç geliş olarak genişletilecek olunup, beş sene içerisinde çevrede yer alan tüm sanayi tesisleri kalkacaktır.

Toprak yapısının uygunluğu konusunda bilgi verebilir misiniz?

Deprem yönetmeliği sayesinde artık üreticiler kurumca belirlenen her türlü standardı uygulamak zorundadır. Bu nedenle yeni üretilen binaların hiçbiri depremde yetersiz inşaat sebebi ile yıkılma riski taşımamaktadır. Lokasyon olarak bakıldığında B Zemin grubu ve Z2 terel zemin sınıfı; kil, kumtaşı ve seyl gibi toprak yapısı ile ön plana çıkmaktadır.

Ulaşım anlamında nasıl kolaylıklar sağlanacak?

Üç yıl içinde İstanbul’un en değerli, elit ve yüksek prim yapan lokasyonu haline gelecek olan Vadistanbul, TEM, Metro ve üçüncü köprü yolu bağlantısıyla da her yöne ulaşım imkânları sunabilen, ender bir yaşam merkezi olacak.

Sosyal tesisler nelerdir?

Projede ortak kullanım alanlarında olmak üzere 2 adet, yaklaşık yarı olimpik ebatlarda açık havuz mevcuttur. Sosyal tesisimizde ayrıca yine yaklaşık olarak yarı olimpik ebatlarda kapalı ve açık havuz, fitness center, SPA merkezi bulunacaktır. Sosyal tesislerden konut sahipleri katma değerler hariç ( yeme, içme, masaj, eğitim, vb. ) tüm imkânlardan aidat ödemeleri ile ücretsiz faydalanabilecekler.

Proje ne zaman bitecek?

424.000 metrekarelik bir arsada inşa edilecek olan Vadistanbul, 3 farklı etaptan oluşacak. Vadistanbul’un 8 blokta 1111 konutun yer aldığı ilk etabının Kasım 2014’te tamamlanması hedefleniyor. Projenin yer aldığı vadinin kuzeyinde yer alan ve projeyi içerdiği fonksiyonlarla eşsiz bir konsepte dönüştüren ikinci etabın Mayıs 2015’te teslim edilmesi planlanıyor. Konut ve ofislerden oluşacak olan 3. etabın ise Nisan 2016’da teslim edilmesi planlanıyor

Sadabad Deresi'nin ıslah edilmesi ile ilgili çalışmalar ne şekilde ilerliyor?

Sadabad Deresi'nin ıslah çalışmaları İSKİ ile beraber yürütülmektedir

İş merkezlerinde yer almanın avantajları nelerdir?

Vadistanbul, Projenin kalbi konumundaki 2.etapta yüksek donatılı ofis alanları ile şehrin merkezinde doğa ile iç içe ve ulaşım kolaylığı sağlayan metro imkanı ile bir gerek çalışanlara gerekse de iş yeri sahiplerine vakit tasarrufu sağlayacak olup, iş verimliliği artışına sebep olacaktır. Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinin yer alacağı iş merkezinde çalışanların her türlü sosyal ihtiyaçları da düşünülmüştür.