Trend Fulya 55

Trend Fulya 55
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Beşiktaş  -   Fulya
Firma:  -   Göğüş Gayrimenkul
Tel: 444 0 468
Web: http://www.trendfulya55.com
Adres: Trend Fulya 55 Emirhan Cad No:31, Fulya Beşiktaş İstanbul
Trend Fulya 55 Dış Görseller

Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55

Trend Fulya 55 1+1 Daire Planları

Trend Fulya 55 1+1 daire planı Trend Fulya 55 1+1 daire planı Trend Fulya 55 1+1 daire planı

Trend Fulya 55 Örnek Daire

Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55 Trend Fulya 55

Trend Fulya 55 Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Trend Fulya 55 Haritası
Trend Fulya 55 Hakkında

M2 SİZ 1 + 1 YAŞAM

Trend Fulya 55'de sizi konfor ve kolaylıklar içinde bir hayat bekliyor. İstanbul’un en merkezi ilçesi Beşiktaş’ın kalbinde yer alan Fulya’da sosyal yaşam ve iş hayatının tüm imkanları bir arada sunuluyor. İşinize ve sevdiklerinize dakikalar içinde ulaşmak, sosyal hayatın her türlü imkanına kolayca erişmek Trend Fulya 55’i seçenlerin ayrıcalığı oluyor. İstanbul’un eğlence, alışveriş ve iş imkanlarının yanıbaşında konumlanan Trend Fulya 55 sadece bu imkanlara kolay ulaşım imkanını sağlamak kalmıyor, dairenizdeki metrekare sınırlarını ortadan kaldırarak hayatınıza yepyeni sosyal imkanlar katıyor. Trend keşiflerinden BIG HOUSE sistemi ile Golf simulasyonundan, private sinema salonuna, gökyüzü gözlem odasından, art room’a kadar en yenilikçi sosyal alanlar Trend Fulya 55’de sizi bekliyor.

TREND'İN KONSEPTİ DÜNYANIN EN İYİ MİMARLARININ ESERİ

Dünyanın en iyi mimarlarının eseri olan Trend’ler birer tasarım harikasıdır. Dış cephesindeki çizgiler ve daire içindeki tasarımsal detaylar hayatınıza zevk ve değer katar. Kapı kollarından armatürlere, ankastre ürünlerden yer kaplamalarına kadar Trend’deki her detay hayatınıza görsellik, kolaylık ve zevk katmak için düşünülmüştür. Trend tasarımcıları zekice planlanmış tasarımlarla cm2’leri foksiyonellik ve görsellik eşliğinde sunar. Tüm mimari değerleriyle her bir Trend projesi sahiplerinin gururla gösterecekleri birer eserdir

Projemiz, İstanbul'un en eski merkezi semti olan Fulya' da yer almaktadır.
Ön cephesi Acıbadem hastanesi ve Towerside AWM' ye bakar. Dikilitaş spor kbübü ve BJK Süleyman Seba Spor salonuna 1 Dk yürüme mesafesindedir.

Şehrin kalbini attığı Taksim' e 5 Dk' lık mesafededir. Şehir Manzarası olan projemizin yanı başında Yıldız Parkı ve Barbaros Bulvarı yer almaktadır.

BİG HOUSE

M² SİZ 1 + 1 YAŞAM

Alışılagelmiş daire sınırlarını kaldırarak sıradışı tasarımlarla metrekaresiz yaşam alanları yaratıyor, hayata dair eşsiz keşiflerle size özel bir dünya sunuyoruz. Şimdi sizi Trend’in metrekaresiz dünyasını keşfetmeye ve bu ayrıcalıklı hayatta yer almaya davet ediyoruz: BIG HOUSE. Bilindik daire sınırlarını hep evinizde olmasını hayal ettiğiniz art room ile genişletsek veya arkadaşlarınızla film izleyeceğiniz özel bir sinema ile büyütsek veya Karoke odası ile yaşamınıza eğlence katsak ya da golf simülasyonu ile size sporu ve sağlığı sunsak güzel olmaz mıydı? İşte Trend bu ‘’m2 siz yaşam’’ hayalini gerçekleştirmek için yola çıktı. Bu sistemin adı Big House. Artık evinizin kullanmadığınız alanlarına ihtiyacınız olamadıkça para ödemezsiniz. Size özel sosyal alanlarınız siz istediğiniz zaman kullanıma hazır bekler ve bu tüm hizmetler için ekstra bir aidat ödemezsiniz. Dairenize ait akıllı kart ile tüm sosyal alanları size ozel olarak kendı evinizin rahatlığında özgürce kullanabilirsiniz. Big House bir Trend keşfidir. Big House metrekarelerle sınırlandırılmayan bir yaşamını size sunan mimari bir yaklaşımdır.

CLASS PLUS

TREND’in keşiflerinden CLASS PLUS sistemi ile lüks hizmetler için YÜKSEK AİDAT ÖDEMEYE SON! TREND daire sahiplerine house keeping’den, valet parking’e, concierge hizmetlerinden, günlük servise kadar birçok hizmetten kullandıkça öde mantığıyla CLASS PLUS sistemiyle faydalandırır. Böylece kullanmadığınız hiç bir hizmete boş yere para ödemezsiniz.

SMART HOME

Her TREND projesi bir teknoloji harikasıdır. ABD’den patentli SMART HOME teknolojisi ile donatılmış olan konutlarımızda teknolojiniz emrinizin altındadır. Daire sıcaklığından, perdelerinizin kontrolüne, uyandırma servisinden, kahve makinanızın sabah kahvenizi otomatik olarak hazırlamasına kadar herşey akıllı telefonunuzla parmaklarınızın ucundadır. Hem dairenizin dışındayken evinizi yöneterek yaşamınıza kolaylık katacak, hem de daire içinde TREND konforundan daha çok zevk almanızı sağlayacak SMART HOME teknolojisi, tüm projelerimizde vazgeçilmez bir standarttır

SIFIR RİSK

TREND projesi ev sahiplerine garantili bir yatırım vaad ediyor. Konut sahibi olmaya dair attığınız bu önemli adımda TREND sizlere SIFIR RİSK sunuyor.

Trend projelerinde müşterilerimize en değerli mülkü en iyi fiyatla sunacağımızın sözünü veriyoruz. İnşaat uzmanlığımız ve yüksek teknolojimizle en kaliteli konutları söz verdiğimiz zamanda teslim etme garantisi sunuyoruz. Finansal olarak ya size Trend’e ait tapu gösteriyor, ya da inşaat maliyetinin tamamını bağımsız bir denetim kurulu gözetiminde bankada bloke ediyoruz. İşte biz buna bir Trend keşfi olan ZERO RISK diyoruz. Söylediğimiz gibi Trend’de söz sözdür!

TREND RENT

TREND markası Türkiye’de bir ilk olan TREND RENT sistemiyle hem konforlu bir hayatı hem de kazandıran bir yatırım sistemini sunuyor. TREND’den daire sahibi olanlar tüm sosyal imkanları, daire içi teknoloji ve tasarımı ile sadece eşsiz bir yaşantının sahibi değil sürekli kazandıran bir kazanç sisteminin de parçası oluyorlar. Merkezi lokasyonlarıyla her gün değer kazanan daireniz dilerseniz kısa, dilerseniz uzun dönemli olarak TREND işletmeciliği uzmanlığıyla kiraya verilebiliyor. Kiracı bulma derdiniz TREND ile sona ererken, daireniz en yüksek bedellerden kira getirisine sahip oluyor.

TREND DÜNYANIN EN İYİ MİMARLARIYLA ÇALIŞIR

Dünyanın en iyi mimarlarının eseri olan Trend’ler birer tasarım harikasıdır.
Dış cephesindeki çizgiler ve daire içindeki tasarımsal detaylar hayatınıza zevk ve değer katar. Kapı kollarından armatürlere, ankastre ürünlerden yer kaplamalarına kadar Trend’deki her detay hayatınıza görsellik, kolaylık ve zevk katmak için düşünülmüştür.

Trend tasarımcıları zekice planlanmış tasarımlarla cm2’leri foksiyonellik ve görsellik eşliğinde sunar. Tüm mimari değerleriyle her bir Trend projesi sahiplerinin gururla gösterecekleri birer eserdir.

İNŞAAT YAPI SİSTEMİ

İnsan hayatına ve çevreye saygılı Trend Residence'ın tüm tasarım ve statik hesapları, yürürlükteki son deprem yönetmeliği, TS 500 Betonarme Yapıların Tasarım ve yapım kuralları, 4.708 sayılı yapı denetim kanunu ve ilgili yönetmelik hükümlerine uygun şekilde yapılmıştır. Betonarme taşıyıcı sistemin beton kalitesi ortalama standartların üzerinde C30 olup, beton çeliği sınıfı ST3' tür.

Detaylı zemin sondajlarına ve zemin etüt raporlarına uygun olarak; yükleri sağlam zemine aktaran betonarme radye temel ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşılayan betonarme taşıyıcı sistem kullanıyor.

Trend Residence' da teknik danışmanlar ve yapı denetim firmaları tarafından laboratuvarlarda ve şantiyede kalite kontrol tesislerinden geçirilen, TSE Belgeli, Yüksek Kalitedeki, yapı malzemeleri kullanılmakta.

Trend Residence' da ısı izolasyonlu dış cephe kaplaması, özel mimarı tasarım prekast cephe kat silmeleri, söveler ve paneller yer alıyor.
İç koridor cephelerinde aliminyum giydirme cephe kullanılıyor. TSE 825 mantolama tekniği ile ısı yalıtımı gerçekleştiriliyor. Yüksek teknoloji ile inşa edilen Trend Residence ayrıca, ses yalıtımı sağlayan son sistem yapı malzemeleri de kullanılıyor.

TEKNİK KADRO

Projelendirme ve inşaat konusunda titiz ve deneyimli bir ekibi bünyesinde barındıran Trend uzman kadrosunu uzun çalışmalar sonucunda oluşturmuştur.

Trend, teknik ekibini seçerken inşaat tecrübesi, kalite kontrolü, maliyet kontrolü, uygulama kontrolü ve zaman yönetimini standartlarını gözetmektedir. ABD’nin Internet Marketing Association tarafından teknolojiyi en iyi kullanan yabancı inşaat projesi seçilen Trend sunduğu teknik hizmet kalitesinden daima gurur duyar.

Proje müellifi
Mimar Nevin Uygur DEDE

Yapı Denetim
ER Yapı Denetim A.Ş.

Proje Uygulama Denetcisi
Mimar Yalçın DEDE

Proje Uygulama
İnşaat Mühendisi, Necip GÜNACAR

Plan Proje ve Hesaplar
Uzman İnşaat Mühendisi, Alaatin GENCERLER

Statik Betonerma Projesi
Uzman İnşaat Mühendisi,

Mekanik Tesisat Projesi
Köşk İnşaat, Makine Mühendisi Serkan BAL

Elektrik Projesi
Elektrik Mühendisi, E.Tijen ÖZKAN

TREND HAKKINDA

TREND şehrin merkezinde, herkesin kendine özel yaşam alanı oluşturabileceği, yaşam ve yatırım alanıdır. 1+1’den, 4+1’e herkesin kendi ihtiyacına uygun büyüklükte modelde daire sahibi olabileceği, güven, konfor ve yeniliğin her metrekaresinde yaşandığı bir konut dünyasıdır. TREND şehir merkezinde olmayı, şehrin imkanlarına dakikalar içinde ulaşmayı ve aynı zamanda konut içinde residence hizmetlerinin, teknolojinin, tasarımın ve güvenliğin zevkini çıkarmayı vaadeder. Size zevk ve güvenle tercih edeceğiniz, eşsiz bir yatırım ve yaşam alanı sunar.

Bir hayalle başladık. Daha güzel bir şehir idealiyle yola çıktık. Yüzyıllardır ticaretin, finansın, sosyal yaşamın ve tüm dünyanın sayılı merkezlerinden İstanbul’un kalbinde, milyonların kalbine hitap edecek konfor, sıcaklık ve güvende konutlar inşaat etmeye başladık. Ev yaşamını bir dairenin metrekare sınırlarından çıkartıp, dairedeki hayatınıza sosyal mekanlarımızı sınırsızca ekledik. Duvarlardan bağımsız bir yaşam alanı kurduk. Odalarınızın her kapısını spordan, spa’ya, residence hizmetlerinden, gurme tatlara kadar renkli dünyalara açtık. Evinizin her penceresiden İstanbul’un bir başka güzelliğini sunduk, sizi bir başka kolaylığa ulaştırdık. Dairenizi şehri her an yaşayabileceğiniz bir yaşam koridoru olarak konumladık. İşte bu hayalin peşinden koşarak mutlu bir TREND dünyası yarattık.