Tema İstanbul

Tema İstanbul
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Halkalı  -   Atakent  -   Küçükçekmece
Firma:  -   Mesa Mesken İnşaat  -   Artaş Grubu  -   Kantur Akdaş İnşaat
Tel: 0212 970 0000
Web: http://www.temaistanbul.com
Adres: Atakent Mh., O3 Güney Yanyolu, 34306 Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye
Tema İstanbul Dış Görseller

Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul Tema İstanbul

Tema İstanbul 1+1 Daire Planları

Tema İstanbul 1+1 daire planı

Tema İstanbul 2+1 Daire Planları

Tema İstanbul 2+1 daire planı

Tema İstanbul 3+1 Daire Planları

Tema İstanbul 3+1 daire planı

Tema İstanbul 4+1 Daire Planları

Tema İstanbul 4+1 daire planı

Tema İstanbul Vaziyet Planı

Tema İstanbul Vaziyet planı Tema İstanbul Vaziyet planı Tema İstanbul Vaziyet planı

Tema İstanbul Örnek Daire

Tema İstanbul Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Tema İstanbul Haritası
Tema İstanbul Hakkında

İstanbul’un yeni yaşam kültürü: 
Tema İstanbul…

333.000 m2 bir alana yayılan Tema İstanbul Konutları, 3610 dairesi ile yeni bir yaşam kültürü yaratmanın yanı sıra, büyük bir yatırım değeri taşıyor. Dinamik ve çağdaş mimarisi ile 1+1 den 4+1 e kadar değişen daire tipleri farklı yaşam tarzlarına sahip kimselere çok sayıda seçenek sunuyor.

Tema İstanbul’un Ev Tipleri

Farklı yaşam tarzlarına sahip kesimlere geniş bir yelpazede çok sayıda seçenek sunan dinamik ve çağdaş mimarisiyle kesin olan bir şey var:

Tema İstanbul’un hangi ev tipini seçerseniz seçin, yaşamak için doğru yerdesiniz.

1+1’den 4+1’e farklı daire tipleri… Hepsi modern, hepsi konforlu…

Tema İstanbul’da genç çiftlerden çocuklu ailelere kadar pek çok farklı ihtiyaca uygun ev seçeneği bulmak mümkün. Çok şık ve kullanışlı bir eve sahip olmaktan daha büyük bir hazine olabilir mi?

Tema İstanbul 

Yeni yaşam kültürü Tema İstanbul. Tema İstanbul’ da hem yaşamınız hem de geleceğiniz değerleniyor. 333.000 m2 bir alana yayılan ve Avrupa’ nın en modern eğlence parklarından birine komşu olan Tema İstanbul, yeni bir yaşam kültürü yaratmanın yanı sıra, büyük bir yatırım değeri de taşıyor.

Konumu:
Tema İstanbul hızla gelişmekte olan İstanbul’ un Avrupa yakasında Atakent’ te yer alıyor. Olimpiyat stadının yakınında bulunan proje ile Atatürk Havalimanı’ nın arasında yalnızca birkaç kilometre var. Tema İstanbul’ un güney kıyısındaki komşuları ise Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi.

Yatırım Değeri:
İstanbul’ un en hızlı gelişen semtlerinden Atakent’ te yükselen Tema İstanbul, karma kullanım konseptiyle değerine değer katıyor. Tema İstanbul eşsiz bileşenleri ile hem Avrupa ve Ortadoğunun yeni çekim merkezi olacak hem de yarınlarınıza değer katacak.

Sosyal Yaşamı:
Tema İstanbul, sakinlerine sosyal imkanlarla zenginleştirilmiş bir yaşam ve pek çok farklı aktivite olanakları sunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzlarından fitness salonuna, Spa’ dan tenis kortu ve bisiklet parkurlarına kadar sayısız sosyal aktiviteyi bir arada sunan Tema İstanbul’ da sağlıklı yaşama ve eğlenceye doyacaksınız.

Peyzajı:
Tema İstanbul’ un peyzajı eşsiz konut mimarisi ile paralellik gösteriyor. Geniş Meydanları, gösterişli yansıma havuzları, yeşilin her tonuna sahip meyve bahçeleri ve baş döndürücü çiçek kokularıyla Tema İstanbul sizi içine çekecek.

Yönünüzü İstanbul’un yeni hazinesine çevirin.


2023 vizyonu ile Dünya’da adından söz ettiren Türkiye’nin, gerek alt yapı gerek üst yapıda gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki adımları her geçen gün hızlanıyor. Güçlü ve büyüyen ekonomisiyle önemli atılımlar içerisinde olmayı sürdürecek ülkemizin yerli ve yabancı yatırımcıların odağında bulunması bizleri son derece mutlu ediyor.

Tarihiyle, kültürüyle, değerleriyle yüzyıllardır adından söz ettiren ülkemizin, son yıllarda yaşadığı gelişim, değişim ve büyümenin gelecek yıllarda da artarak devam edeceğine olan inancımız ve duyduğumuz heyecanla çıktık yola.

Önce bir heyecandı. Heyecanımızı hayale, hayalimizi fikre, fikrimizi yatırıma dönüştürdük. Şimdi ise her geçen gün varlığını gözler önüne serecek bir sürece girdik. Yıllarını bu sektöre adamış ve pek çok başarılı işe imza atmış şirketler olarak bir araya geldik. İddamızı , yepyeni bir yaşam kültürü ile İstanbul’a değer katacak çok fonksiyonlu bir proje olarak belirledik. Temalı eğlence parkları, konutları, otelleri, alışveriş merkeziyle planladığımız bu projeyi ise Tema İstanbul olarak adlandırdık

TASARIM

Masterplan:
Gensler ABD

Konut Bölgesi:
İki Design - İstanbul

Tema Plaza (HUB):
Gensler ABD - LOFT Mimarlık İstanbul

Tema World:
Jora Vision - Hollanda

Showroom:
Yazgan Mimarlık - Ankara

Tema İstanbul'un Kalbi: Tema Plaza

Tema Plaza, gönlünüzce alışveriş yapıp,
sosyalleşebileceğiniz mekanlardan oluşacak. Tema İstanbul projesinin kalbinde yer alan Tema Plaza, yeme içme alanları ve sunacağı toplu ulaşım imkanları ile Tema İstanbul sakinlerinin ve ziyaretçilerinin buluşma noktası haline gelecek.

1 günde devr-i alem artık mümkün,
1 günde dünyayı dolaşıp evinize dönebileceksiniz.

Geçmişten günümüze Doğu, Batı kültürünü ve geçmiş zamanın İstanbul’ unu ayağınıza getirecek, 360.000 m2 alanıyla Avrupa’ nın en gözde eğlence parklarından biri olacak Tema World, sizi büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

Medeniyetlerin Beşiği İstanbul

Hezarfen Ahmet Çelebi’ yi Galata Kulesi’ nden uçarken görmemiş olabilirsiniz ama şimdi o heyecanı yaşayabileceksiniz.

Tarihi esintiler ile hayal gücünü buluşturan İstanbul, tüm güzelliği ve eğlencesiyle Tema World’ de!

Ortadoğu’ nun gizemini siz çözün

Gizemini hala koruyan Yakın Doğu ve Ortadoğu’ nun görkemli medeniyetlerinden esintilerle dolu Tema World, sizi eğlencenin doruklarına çıkaracak!

Uzakdoğu’ya gitmek için uzağa gitmenize gerek yok

Dünyanın en egzotik bölgelerinin esintilerini hissedebileceğiniz Uzakdoğu bölümünde bir ejderhayla gökyüzüne uçabilecek ve bu mistik dünyada kendinizi unutacaksınız.