Özak Hayat Tepe Bayrampaşa

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Bayrampaşa
Firma:  -   Özak Gyo
Tel: 0212 633 53 53
Faks: 0212 640 06 79
Web: http://www.hayattepe.com/
Adres: Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash & Carry Yanı No:2 Bayrampaşa İstanbul
Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Dış Görseller

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+0 Stüdyo Daire Planları

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+0 daire planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+1 Daire Planları

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 1+1 daire planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 Daire Planları

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 2+1 daire planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 3+1 Daire Planları

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 3+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 3+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 3+1 daire planı Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 3+1 daire planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 4+1 Daire Planları

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa 4+1 daire planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Vaziyet Planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Vaziyet planı

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Örnek Daire

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Özak Hayat Tepe Bayrampaşa

Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Haritası
Özak Hayat Tepe Bayrampaşa Hakkında

İstanbul’un yepyeni projelerinden biri olan Özak Hayat Tepe, konumu ve yüksek yatırım potansiyeli ile istanbullular’ın yeni gözdesi. Özak Hayat Tepe, ruha hitap eden mimari tasarımları ile her ihtiyaca ve zevke uygun yaşam alanları yaratıyor. 24 kat ve 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 m² - 230 m² arasında değişen toplam 546 daireyi huzurlarınıza sunuyor. 

Hayatı Zenginleştiren Ayrıntılar...

 • Eşsiz tarihi yarımada manzarası
 • Alışveriş merkezleri ve sosyal alanlara yürüme mesafesinde konum
 • Yüksek yatırım potansiyeli
 • Deprem yönetmeliğine uygun, farklı mimari konsept
 • 24 saat güvenlik
 • Tüm dairelere özel, katlarla bağlantılı kapalı otoparklar
 • Zengin sosyal donatılar
 • Kapalı yüzme havuzu
 • Fitness, sauna, buhar banyosu
 • Yoga, pilates, aerobik salonu
 • Kafeler
 • Çok amaçlı atölyede özel kurslar
 • Yürüyüş parkurları
 • Kapalı basketbol sahaları
 • Satranç alanı
 • Tırmanma duvarı
 • Açık ve kapalı çocuk oyun alanları


Tem ve E5’ten kolaylıkla ulaşabileceğiniz Özak Hayat Tepe, tarihi yarımada’nın merkezi Bayrampaşa’nın kalbinde yer alıyor. Forum İstanbul, Ikea, Bauhaus, Carrefour ve Ora Alışveriş ve Eğlence Merkezi'nin yanı başında konumlanıyor. Restaurantlardan çocuk parklarına, otelden sinemaya sosyal imkanlarıyla aradığınız yaşam standardını yürüme mesafesi kadar yakınınıza getiriyor. Akıllı yaşam alanları, alışveriş seçenekleri ve avantajlı yatırım olanakları ile geleceğin bayrampaşa’sına yön veriyor. Sıradışı mimarisi ve eşsiz tarihi yarımada manzarasıyla bayrampaşa’nın ikonlarından biri haline gelecek Özak Hayat Tepe’de sevdiklerinizle güvenli, konforlu, keyif dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

ÖZAK Hayat Tepe

ÖZAK Hayat Tepe, her ihtiyaca ve zevke hitap eden daire seçenekleriyle zengin yaşam alanları yaratıyor. 24 kat ve 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 m² - 230 m² arasında değişen toplam 546 daireyi huzurlarınıza sunuyor.

Özak Hayat Tepe’nin tamamlanma süresi 24 ay olup, Eylül 2014 tarihinde daire sahiplerine teslim edilecektir.

Tasarlanan üçgen mimari ile dünün tecrübelerinden esinlenilerek, bugünün modernizm ve işlevselliğini barındıran, yarının hayal dünyasını gerçeğe dönüştüren bir projeye imza atılıyor.

Aynı zamanda tüm daire sakinlerinin kendilerini eşit derecede özel hissedebilmeleri için kullanılan bu üçgen form, insan ruhu üzerinde olumlu bir etkiye ve güçlü bir enerji aktarımına yol açıyor.

Yaratılan üçgen tasarım ile birlikte, Hayat Tepe’nin tüm bloklarında her kattaki daireler, güneşin değişik açılarından yararlanıyor; böylece her daire sakini bu ferah ve şık tasarımdan eşit seviyede faydalanmış oluyor.

Üçgen mimari tasarım kat planlarında rasyonel işlevsellikle bütünleşmiştir.

DÜN: Tarihi yarımada hayatın merkeziydi

Topkapı Sarayı

Uzak diyarlardan gelen insanlar tarihi yarımadanın gözbebeği Topkapı Sarayı’nın mimari ihtişamına tanık olmak için hayaller kuruyordu. Şehrin simgesi karşısında hayranlıklarını gizleyemiyordu.

Ayasofya

537 yılından itibaren dünyaya hükmetmiş imparatorlukların en önemli simgelerinden biri olmuş Ayasofya her dinden, dilden ve ırktan insanın hayranlığını kazanan muhteşem mimarisiyle görkemliydi.

Topkapı Surları

İstanbul’un çevresinde bulunan, ihtişamıyla gözleri kamaştıran surlar, Doğu Roma zamanında yapılmış şehri gözeten ve koruyan duvarlardı. Sarayburnu’ndan Haliç kıyısı boyunca Marmara kıyılarına oradan Yedikule’ye, Yedikule’den Topkapı’ya, Topkapı’dan Ayvansaray’a kadar uzanırdı.

Fatih’in Otağı

Yıl 1453, Cihan padişahı Fatih Sultan Mehmet, dahiyane komutanlığı ile İstanbul’a girdi ve otağını tarihi yarımadanın tam kalbine kurarak tüm şehri kontrolü altına aldı.

BUGÜN: Geçmişin izinden bugünün ışığına, yuvaya dönüş başlıyor...

İstanbul’un fethinde Fatih Sultan Mehmet’in karargahına ev sahipliği yapan bölge, geçmişten bugüne İstanbulluların en önemli yerleşim bölgelerinden biridir. Cumhuriyet ile birlikte hızla büyümeye devam etmiş ve dönemin parlayan yıldızları arasında sayılmıştır.

ÖZAK Hayat Tepe, alışverişin, sosyal hayatın ve şehrin merkezindeki konumu ile hem bölgede yaşayan insanlara yeniden ev sahipliği yapıyor hem de kentin modern yüzü ile tanışan yeni sakinlerini ağırlıyor.

YARIN: Yarınınızı güvenceye alın...

İstanbul’un tarihi yarımadasına sadece birkaç kilometre mesafede, lüks oteller ve seçkin alışveriş merkezleri gibi yatırımlarla sürekli gelişen şehir merkezinde yer alan ÖZAK Hayat Tepe; ticaret, yaşam ve eğlence merkezlerinin birleşme noktasında bulunuyor, ana arterlerin üzerinde yer alıyor.

Modern kentleşmenin önemli bir parçası olan, şehrin kalbinde yer alan Hayat Tepe’nin ihtişamlı evlerine sahip olmak, aynı zamanda gün geçtikçe değeri daha da yükselen bir yatırım yapma şansını ifade ediyor.

Satın alırken yarınları da kazanca dönüştürecek, gayrimenkul piyasasının yükselen trendinin en güzel yerinde, hem bugüne hem geleceğe yatırım yapacaksınız.

Mimari

Özak GYO konut projesi Bayrampaşa ilçesinde yoğun kamusal kullanıma sahip yerleşimlere komşu bir parselde konumlanmıştır.

Proje alanı yüksek kotlarda güneye doğru şehir ve devamında deniz  manzarasına, doğuya doğru Haliç ve devamında Galata, güneydoğuya doğru ise tarihi yarımada ve Boğaziçi üzerinden Kadıköy manzarasına  sahiptir. Bu nedenle konut bloklarının yerleşim ve açıları bir diğerinin manzarasını kesmeyecek şekilde planlanmıştır.

Dik üçgene yakın bir forma sahip proje arazisinin 3 köşesine yerleşen  herbiri üçgen forma sahip 3 konut bloğu vardır.

Blokların üçgen tasarımı sayesinde köşelerde boşlukla sonlanan kat bahçeleri düzenlenmiş, bu da blokların kütle etkisinin azaltılmasına katkı sağlamıştır. Her katta cephe ortalarına kadar devam eden balkonlar ile oluşturulan yatay bantlar ile de bu tasarım kararı desteklenmektedir.

Yatay bantların kent ölçeğinde uzaktan bakıldığında verdiği zarif silüet, bloklara yaklaşıldığında ise geçirgen yapısı sayesinde insan ölçeğine olabildiğince yaklaşılması, peyzaj alanlarında da yaya ölçeğinde görsel bir devamlılık sağlanması hedeflenmiştir.

Tago Architects

İç Mimari

Bayrampaşa Hayat Tepe projemizde iki farklı öneri sunuyoruz:

Provence
Romantik, sıcak ve zarifliği tercih eden kişilerin tarzı olan Provance’in ilham kaynağı aslında doğadır. Rahat, samimi ve doğal olan bu tarzda açık renklerin hakimiyeti, patine ve eskitme gibi ince detayların olduğu bir tasarım yaptık. Bu tarzı seçenlerin HAYAT’ı daha doğal ve şehrin yoğunluğundan daha uzak hissedebilecekleri şekilde yaşamalarını istedik.

Modern
HAYAT’ı dinamik ve yenilikçi yaşamayı seven, modern anlayışı yaşam tarzlarında isteyen tüm bireylerin isteklerine karşılık verecek bir tasarım alternatifidir. Modern çizgileri, basit ve geometrik formları birbiriyle uyumlu ve dengeli kullanarak; sadelik ve netlikten hoşlanan kullanıcılar için net mekanlar oluşturdu. Renk ve atmosferi ile modernizmi yansıtan bu iç mekanlar, İstanbul’da yüksek katlı şehir hayatını size tam anlamıyla yaşatmayı hedeflemiştir.

HAYAT’ın gizemleri ,tüm insanları etkilediğinden; tarihler boyunca insanlar doğayı araştırdılar. Her zaman doğal kaynakları kullanmak istediler. Soruların peşinden koşmak, insanlara çeşitli bilgiler kazandırdı ve yaşam standartları bu nedenle zamanla yükseldi. Bizim bu projedeki amacımız kullanıcının kendine verdiği değerini yaşamasını sağlayacak konforu sağlamaktır. Yaşamın bu doğal hayatla birleşimini sürdürebilmek ve bunu anlatabilmek HAYAT’ın bir gerçeğidir.

Arketipo Design

Tarzınızı Seçin: Modern Mimari

Mimarinin en son örneklerinden ÖZAK Hayat Tepe’de yepyeni bir hayat sizi bekliyor. Sadeliği en ince ayrıntısına kadar hissedeceğiniz yaşam alanınızda hayatı dilediğiniz şıklıkta yaşayacaksınız.

Tarzınızı Seçin: Provence Mimari

Mimari yapısı ve konumu ile ÖZAK Hayat Tepe’de tüm isteklerinizin karşılandığı yepyeni bir hayat sizi bekliyor. Geleneğin gelecek ile buluştuğu yaşam alanınızda klasik çizginizden asla taviz vermeyeceksiniz.

SOSYAL HAYAT

Hayatın Merkezi'nden

ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nden Bauhaus’a, Carrefour’dan Metro Gross Market’e, IKEA’dan Forum İstanbul’a kadar birçok sosyal alan ve alışveriş merkezleriyle çevrili bir bölgede, sayısız alternatif arasında her türlü ihtiyacınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. İşinizi ve yeni gelişmeleri kaçırmak istemeyenler için fuarlar bir adım uzaklıkta… Çevresinde Medipol, Medical Park gibi önemli hastaneler ve birçok üniversite yer alıyor. Üstelik bölgenin değerini artıran prestijli otellerden Crowne Plaza ve Holiday Inn Express de yanı başınızda.

 • Kapalı Yüzme Havuzu
  Kapalı yüzme havuzunda sporunuzu yaparken aynı zamanda havuzbaşı sohbetlerine katılabilirsiniz.

 • Kapalı Basketbol Salonu
  Kapalı basketbol salonumuzda performansınızı etkileyecek koşullardan uzak kalarak, sporunuzu keyifle yapabilirsiniz.

 • Fitness-Spa
  Zihninizi ve bedeninizi zinde tutmanızı sağlayacak egzersizler yaparken, sağlığınızı ve güzelliğinizi koruyabileceğiniz Fitness ve Spa salonumuzda rahatlayabilirsiniz.

 • Pilates-Yoga Salonu
  Vücut direncinizi dengede tutacak egzersizleri, sizin için tasarladığımız pilates ve yoga salonunda rahatlıkla yapabilirsiniz.

 • Sauna-Buhar Odası
  Günün yorgunluğunu ve stresini atarak rahatlamanızı sağlayacak sauna ve buhar odasında bolca keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 • Kafeterya
  Kafeteryada arkadaşlarınızla sohbet edebilir ya da bir kahve eşliğinde kitabınızı okuyabilirsiniz.

 • Masa Tenisi
  Rakibinizle masa tenisi oynarken kıran kırana maçlar yapabilir, turnuvalar düzenleyip performansınızı yarıştırabilirsiniz.

 • Masaj Salonu
  Rahatınızı düşünerek tasarladığımız 2 ayrı masaj salonunda dilediğiniz masaj tekniğiyle yorgunluğunuzu atabilir, enerjinizi tazeleyebilirsiniz.

 • Çocuk Kulübü
  Sosyal alanlarımız arasında, çocuklarınızın öğretici oyunlar oynarken yeni arkadaşlar edinebileceği, çeşitli aktivitelere katılarak sosyal gelişimine katkı sağlayabileceği bir çocuk kulübü dizayn edilmiştir.

 • Kış Bahçesi
  Kış bahçemizi ziyaret ederek, kışın soğuğundan etkilenmeden keyifli sohbetlere katılıp, sosyalleşebilirsiniz.

 • Amfi Tiyatro
  Peyzaj alanının içerisinde birbirinden keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır bir amfi tiyatro sizleri bekliyor.

 • Koşu Parkuru
  Özak Hayat Tepe’de sağlıklı bir yaşam sürmeniz için sportif aktivitelere katılabileceğiniz birçok alanın yanında, 435 metre uzunluğundaki koşu parkuru da hizmetinize sunuluyor.

Özak Hayat Tepe’ye Nasıl Ulaşabilirim?

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışını takip edin

 •  Edirne istikametinden (TEM) geliş: Hal-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Esenler-Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.
 • Avcılar istikametinden (E5) geliş: İncirli Kavşağı D100 Yanyol çıkışı -> Carrefour/ Bauhaus çıkışını takip edin. Ana ulaşım arterleri üzerinde yer alan ÖZAK Hayat Tepe, TEM bağlantısından yalnız 50 metre mesafede yer almakta olup, ORA Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin tam karşısında yükselmektedir.
 •  Boğaziçi Köprüsü istikametinden geliş: Otogar Bayrampaşa çıkışı -> Ferhatpaşa Çiftliği-Carrefour / Bauhaus çıkışını takip edin.