Novus Residence

Novus Residence
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Ataköy  -   Bakırköy
Firma:  -   Taşyapı İnşaat
Tel: 0212 661 06 66
Web: /http://
Adres: 5.kısım, Lale sok. No:54 Ataköy, Bakırköy İstanbul
Novus Residence Dış Görseller

Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence

Novus Residence 2+1 Daire Planları

Novus Residence 2+1 daire planı Novus Residence 2+1 daire planı Novus Residence 2+1 daire planı

Novus Residence 3+1 Daire Planları

Novus Residence 3+1 daire planı

Novus Residence Örnek Daire

Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence Novus Residence

Novus Residence Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Novus Residence Haritası
Novus Residence Hakkında

Projede (1+1) ile (5+1) Seçenekleri arasında  değişen 248 adet lüks konut yer almaktadır. Daireler akıllı konut sistemi ile donatılmış olup, 24 saat sıcak su, temizlik, güvenlik gibi residence izmetlerinin tümü sunulmaktadır. Yüzme havuzu, fitness center, cafe, sauna, mini alışveriş merkezi gibi dölümlerin yanında yeşil alanlara da önem verilmiştir. Novus Residenceda her daire için özel otopark ve 4-7 m2 arası değişen kapalı depo alanı tahsis edilmiştir.Misafirleriniz için ise açık otoparkımız hizmetinizde olacaktır.

Ataköy’ün merkezinde…

Novus Residence sakinleri, üstün hizmet kalitesini ve lokasyon avantajlarını birlikte yaşıyorlar. Marinaya, havaalanına, çevre yollarına ve en seçkin sosyal mekanlara dakikalar ile ölçülen mesafesi ile Novus Residence, Ataköy’ün en ayrıcalıklı konumunda yer alıyor.

 Tüm hayatınızı değiştirecek ve size değer katacak yepyeni bir dünya, Novus Residence. Projede (1+1) ile (5+1) seçenekleri arasında değişen 248 adet lüks konut yer almakta. Daireler akıllı konut sistemi ile donatılmıştır. Yüzme havuzu, fitness center, cafe ve yeşil alanlar bulunmaktadır. Novus Residence’da her daire için özel otopark bulunmaktadır.

 Novus Residence sakinlerinin yanında, misafirleri için de açık otopark hizmeti bulunmaktadır

Atatürk Havalimanına  5 dakika
Ataköy Marinaya 5 dakika
Tüm bağlantı yollarına 5 dakika