İSTMarina

İSTMarina
Konum:  -   İstanbul Anadolu Yakası  -   Kartal  -   Pendik
Firma:  -   Dap Yapı
Tel: 444 43 46
Web: http://istmarina.com.tr
Adres: Ankara Caddesi. No:147 Kartal, İstanbul, Türkiye
İSTMarina Dış Görseller

İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina

İSTMarina Örnek Daire

İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina İSTMarina

İSTMarina Reklam Filmi - Video - Tanıtım


İSTMarina Haritası
İSTMarina Hakkında

Şimdi İstanbul, benzersiz olanla tanışıyor. İstanbul, bambaşka bir dünyaya kaplarını açıyor. İstanbul Marina, şehrin değeri her geçen gün artan bölgesi Kartal’ı paha biçilmez bir kolye gibi süslüyor.

İstanbul’un Yeni Yaşam Merkezi… Düşlediğin Mavilik Her An Yanında...
Karma yaşam konseptiyle geliştiren İstanbul Marina gökyüzü ve denizi buluştuğu yerde yeni keşiflere yelken açmanızı sağlıyor.

İstanbul Marina, yalnız lüks, konfor ve ayrıcalığa değil, mavinin büyüsünde farklı maceralar yaşamanı için çağrıyor. Siz şanslı sahiplerini seçkinliğin zirvesine taşıyor.

Gökyüzüne Açılan Kapı
Bir karma yaşam konsepti projesi olan İstanbul Marina’nın helikopter pisti, ayrıcalığın ve özgürlüğün kapısını gökyüzünden açıyor. Şanslı sahiplerine helikopter konforu ve hızıyla istedikleri yere hemen ulaşma fırsatı sunuyor.

Lüks ve Konfora Herşey Dahil
Dünyada bir benzeri daha olmayan İstanbul Marina, lüks ve konforda da benzersizi ortaya koyuyor. Sahile sıfır konumdaki, özgün mimariye sahip oteli, adalar ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde dünya standartlarında hizmet sunuyor.

Sağlığın ve Güzelliğin Merkezi
Yalnızca benzersiz konseptiyle değil, yaşamınıza fark katacak a plus özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarda da öne çıkan İstanbul Marina açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, şok havuzu, türk hamamı, spa ve fitness merkezi, spor salonlarıyla sağlık ve güzellik ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

İşinizi Yükseklere Taşıyın!
İşini ve prestijini yükseltmek isteyenlerin tercihi olan İstanbul Marina S kuleler, VIP kalitesinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerde sadece işinizi değil, hayatınızıda kolaylaştırıyor.

EN SEÇKİN DÜNYA MARKALARI BURDA…

Evden AVM’ye Tek Asansörle Ulaşın!
Prestij ve ayrıcalığı sınırsız yaşamanızı sağlayacak olan avm, İstanbul Marina’nın farklılığını vurgulayan önemli özelliklerin başında geliyor. Moda, aksesuar, kozmetik başta olmak üzere farklı alanlarda dünyanın en seçkin markalarının yer aldığı İstanbul marina avm yaşam tarzını yansıtan bir alışveriş keyfi sunuyor.

Dünya Mutfağının En Seçkin Örnekleri
İstanbul Marina’da gurme lezzetlerin dünya mutfağından özgün örneklerinin sunulduğu seçkin kafe ve restoranlar, farklı damak zevkine sahip olanlar için yeni keif anlamı taşıyor. Özel ya da iş yaşamınız için şık bir akşam yemeği, seçkin bir davet ya da eğlenceli bir parti, İstanbul Marina’nın kafe ve restoranlarında sizi bekliyor.

Her gece yeni bir macera. Dünya metropolü İstanbul, günün her anı dolu dolu yaşanılası bir şehir.
İstanbul Marina’da ayrıcalıklı yaşama sahip olanlari hayatın tüm alanlarına kolaylıklar ulaştıkları gibi özel yaşamlarının da İstanbul’un ışıltılı geceleriyle renklendiriler. İstanbul Marina’nın seçkin sahipleri hayatın beklemediğini bilirler.