Hayat Sultanbeyli

Hayat Sultanbeyli
Konum:  -   İstanbul Anadolu Yakası  -   Sultanbeyli
Firma:  -   Kaynak Yapı
Tel: 0216 592 90 22
Web: http://www.hayatsultanbeyli.com
Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Reyhanoğlu Caddesi No: 25 Sultanbeyli İSTANBUL
Hayat Sultanbeyli Dış Görseller

Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli

Hayat Sultanbeyli 2+1 Daire Planları

Hayat Sultanbeyli 2+1 daire planı Hayat Sultanbeyli 2+1 daire planı

Hayat Sultanbeyli 3+1 Daire Planları

Hayat Sultanbeyli 3+1 daire planı Hayat Sultanbeyli 3+1 daire planı Hayat Sultanbeyli 3+1 daire planı

Hayat Sultanbeyli 4+1 Daire Planları

Hayat Sultanbeyli 4+1 daire planı Hayat Sultanbeyli 4+1 daire planı

Hayat Sultanbeyli 5+1 Daire Planları

Hayat Sultanbeyli 5+1 daire planı

Hayat Sultanbeyli Örnek Daire

Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli Hayat Sultanbeyli

Hayat Sultanbeyli Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Hayat Sultanbeyli Haritası
Hayat Sultanbeyli Hakkında

Sultanbeyli'de Ayrıcalıklı Bir Dünya

Şehir hayatının kolaylıklarından vazgeçmeden şehrin karmaşasından uzaklaşmayı planlıyorsanız; evinize geldiğinizde huzurlu ve güvenli bir ortamda dinlenmek, sıcak komşuluk ilişkileri yaşamak istiyorsanız; çocuklarınızın yeşillikler içinde, temiz havayla iç içe büyümesini hayal ediyorsanız; artık hayallerinize kavuşma zamanı geldi.
 

Güvenilir, Modern, Konforlu Mimari...

Anadolu’nun birçok yöresinde odaların açıldığı büyük avluya ‘‘HAYAT’’ denir. Çünkü hayatın çoğu bu büyük alanda geçer. Butik bir proje olan HAYAT SULTANBEYLİ’ nin adı bu özel yaşam alanından geliyor. 6 ve 12 katlı bloklar arasında uzanan ve büyük bir iç bahçeye sahip olan projede ailenizle birlikte güven ve huzur içinde bir ‘‘HAYAT’’ bulacaksınız. Çocuk oyun alanının hemen yanındaki sosyal tesiste çayınızı yudumlarken aynı zamanda komşularınızla bir arada olabileceksiniz. Zemin etüdü yapılarak son deprem yönetmeliğine göre radye temel sistemi uygulanan projede yapı güvenliği en iyi şekilde sağlanıyor.

Hayat Bahçesi’nde Hayatı Paylaşmaya Davetlisiniz

Şehir yaşamında hızla kaybolan komşuluk ilişkileri HAYAT SULTANBEYLİ’nin sosyal alanı Hayat Bahçesi’nde yeniden canlanıyor. Akşam iş dönüşü komşularınızla sohbet edebileceğiniz, birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz, kafeteryasında çayınızı yudumlayabileceğiniz, çocuklarınızın oyun oynayabileceği Hayat Bahçesi; doğum günü kutlamalarınız gibi toplu organizasyonlar için ideal bir ortam sunuyor.
 

İstanbul’un gelişen yüzü Sultanbeyli’deyiz...

HAYAT SULTANBEYLİ, inşaat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, insanların huzurla yaşadığı projelere imza atan ve zamanında teslim ettiği projelerinin doğayla içiçe olmasına özen gösteren Kaynak Yapı tarafından Sultanbeyli’de hayata geçiyor. Şehir merkezine 2 km mesafedeki proje, Tem Otoyolu, Sabiha Gökçen Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yoluna yakınlığıyla ulaşım konusunda sayısız avantaj sunuyor. Yakında hizmete girecek olan Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne yaklaşık 1 km. mesafedeki HAYAT SULTANBEYLİ’nin, eğitim kurumlarına yakın konumu, projenin değerine değer katıyor.

Hayat Sultanbeyli Site Özellikleri

 • 2200 m² Bahçe Alanı ve Süs Havuzu
 • Sosyal Tesis
 • Spor sahası
 • Çocuk Oyun Parkı
 • Kapalı otopark  > > Her daire için bir araçlık ve otoparktan daireye çıkış
 • Jeneratör > > Tam kapasiteli, site ve daireleri kapsayan
 • Su Deposu ve Hidrofor
 • 24 Saat Kameralı Güvenlik Sistemi
 • Görüntülü Diafon
 • Site Görevlisi

Daire Özellikleri

 • Kombi  > >  BAYMAK Marka
 • Pay Ölçerli Merkezi Sistem > >  VIESSMANN Marka
 • Klimalı  Daireler
 • PVC doğramalar > >  EGEPEN DECEUNINCK Marka
 • Batarya ve Musluklar > >  ECA Marka
 • Klozetlerde Sıcak Sulu
 • Banyo Dolapları > > PETEK Marka
 • Banyolarda Duşakabin Sistemi
 • Vitrifiye sistemi > > SEREL Marka
 • Mutfak  > > Membran Kapaklı Dolaplar
 • Mutfak ve antre Zemini   > > ÇANAKKALE SERAMİK
 • Banyo Seramikleri  > > BIEN SERAMİK
 • Salon ve Oda Zemini  > >  VARIO TERRA Marka Laminant parke
 • Daire Giriş Kapısı  > > Mobilya kaplamalı Çelik Kapı
 • Daire iç kapıları  > > AGT Marka
 • TV Sistemi > > Merkezi Sistem Digiturk,D Smart,Uydu

Hayat Sultanbeyli Lokasyon

HAYAT Sultanbeyli Projesi Yol Tarifleri:
 
1- TEM Otoyolundan İSTANBUL ve ANKARA İstikametinden Ulaşım Tarifi
Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan hemen sonra YANYOL istikametine dönülecek ve 400 metre sonra İLK ışıklardan Sağ'a dönülecek.  SULTANBEYLİ BELEDİYESİ önünden geçtikten sonra HAL - BATTALGAZİ tabelası yönüne Sağ'a dönülüp yaklaşık BİR KM düz gidilecek.

Solda SHELL benzinliği gördüğünüz yuvarlak kavşaktan düz gidip, sebze HAL'ini geçip  ilk sol'a Hacegan sokağa dönülecek.. Bu sokak ileride, ÖZGÜRLÜK CADDESİ olarak devam etmekte olup 600 metre sonra sağda REYHANOĞLU Caddesinin köşesinde "HAYAT Sultanbeyli" proje alanına ulaşıyorsunuz.

Projenin hemen karşısında Kimse Yok Mu Derneği Genel Merkez Binası var.

2- Şile Otoyolundan İSTANBUL ve ŞİLE İstikametinden Ulaşım Tarifi
ŞİLE - İSTANBUL Otoyolunda TAŞDELEN mevkiinde, SULTANBEYLİ - YENİDOĞAN istikametine dönülecek. 1.700 metre  sonra SHELL benzinliğin olduğu kavşaktan Sağ'a SULTANBEYLİ tabelası yönünde devam ediniz…

800 metre sonra, yolun sonundan ışıklardan sol'a dönülecek. MİMAR SİNAN CADDESİ üzerindesiniz. Bu yoldan düz devam edip 1,5 km. sonra PAŞAKÖY kavşağına geldiğinizde SULTANBEYLİ MİMAR SİNAN tabelası takip edilecek.

İleride MİMARSİNAN, AYTOP tabelasını geçiniz ve bir sonraki yoldan sağ’a BASRA CADDESİ yönüne dönünüz.
1.5 kn ilerledikten sonra sol'da Kimse Yok Mu Derneğini geçip hemen sol'a REYHANOĞLU Caddesine döndüğünüzde karşınızda  "Hayat Sultanbeyli" Proje alanına ulaşıyorsunuz.

 3- E-5 Çevre Yolundan Ulaşım Tarifi
Kartal Maltepe civarından gelecek olanlar için; Kartal köprüsünden E-5 ile TEM bağlantı yolu takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.

Pendik Tuzla civarından gelecek olanlar için; Pendik Tersane köprüsü (Divan Oteli önündeki çıkıştan) Sabiha Gökçen Havalimanı yönünde dönülecek ve devamında İSTANBUL tabelaları takip edilerek TEM otoyolu üzerinden SULTANBEYLİ gişelerinden çıkılarak 1 Numaralı tarif ile Proje alanına ulaşılabilir.