Dumankaya Ritim İstanbul

Dumankaya Ritim İstanbul
Konum:  -   İstanbul Anadolu Yakası  -   Maltepe
Firma:  -   Dumankaya İnşaat
Tel: 0216 511 58 00 - 444 7 222
Web: http://www.ritimistanbul.com
Adres: Cevizli Mahallesi , Zuhal Caddesi ,Füsun Sokak Ritim İstanbul Projesi 60 parsel Maltepe / İstanbul
Dumankaya Ritim İstanbul Dış Görseller

Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul

Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 Stüdyo Daire Planları

Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+0 daire planı

Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 Daire Planları

Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1+1 daire planı

Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 Daire Planları

Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 2+1 daire planı

Dumankaya Ritim İstanbul 3+1 Daire Planları

Dumankaya Ritim İstanbul 3+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 3+1 daire planı

Dumankaya Ritim İstanbul 1,5+1 Daire Planları

Dumankaya Ritim İstanbul 1,5+1 daire planı Dumankaya Ritim İstanbul 1,5+1 daire planı

Dumankaya Ritim İstanbul Örnek Daire

Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul Dumankaya Ritim İstanbul

Dumankaya Ritim İstanbul Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Dumankaya Ritim İstanbul Haritası
Dumankaya Ritim İstanbul Hakkında

Şehrin ritmi burada. Herkey elinizin altında

Şehrin ritmi şimdi yükseliyor. Ritim İstanbul, her şeyin elinizin altında olduğu capcanlı bir hayat sunuyor. Bölgenin en büyük açık alışveriş merkezinden dev spor kompleksine, akıllı loft dairelerden home-office’lere, kültür merkezinden 37. kattaki eşsiz ada manzaralı lüks restorana kadar yüksek standartlarda ayrıcalıklarla buluşturuyor. Şehir yeni ritmini burada buluyor.

Akıllı evlerde konforun ritmi artıyor

Farklı büyüklükteki ihtiyaçlara yanıt veren Ritim İstanbul daireleri, 36 – 43 m2 stüdyolardan 200 m2 loft’lara kadar çeşitlilik gösteriyor. Tek tuşla evinizdeki teknolojiye hükmedebileceğiniz IQ ile konfor, güvenlik ve tasarruf maksimum seviyeye ulaşıyor. Yaşama konforundan ödün vermeyen iç mekân tasarımlarında yalınlık ve işlevsellik ilk göze çarpan özellik oluyor.

Sporun ritmini yaşa

3.500 m2 alanda yapılandırılan Dumankaya Athletic-O Sports Club,spor teknolojisinin en yeni örneklerini bir araya getiren ekipmanıyla Türkiye’de modern spor kompleksi anlayışını tepeden tırnağa yeniliyor. Deneyimli, vizyon sahibi eğitmenler, Ritim İstanbul’da spor bilinciningelişmesinde aktif rol alıyor, sağlıklı bir hayat için gereken her desteği vermek üzere hazır bekliyor.

Sosyal hayat ritmini buluyor

Birinci katların üstündeki bahçeler, seyir terasları, yüzme havuzları, küçük kafe ve dinlenme alanları Ritim İstanbul sakinlerine güniçinde güzel bir atmosfer sunuyor.

Sosyal hayat, denizin günün her anında değişen renkleriyle yaşanıyor. Ayrıca 2.250 araç kapasiteli kapalı otopark gerek daire, gerekse ofis sakinlerine özel bir ayrıcalıkla öne çıkıyor.

Sanatın ritmi yanı başında

Ritim Sanat Merkezi, Ritim İstanbul’a sanatın güzelliklerini ve inceliğini taşıyor.Resim galerisinde modern enstalasyonlar kadar klasik sergiler de yer alıyor.Salonu, hem tiyatroseverler, hem sinemaseverler için en yeni gösterilerin,gösterimlerin mekânı oluyor.
Konferans ya da açık oturumlara da yer var... Kısacası, sanatın birçok dalına kucak açan Ritim Sanat Merkezi, Ritim İstanbul’u sanat dünyasına açıyor. Sanatseverler gözlerini Ritim İstanbul’a çeviriyor

Manzaraya doyacaksın

Adalar ve denizin muhteşem görüntüsünü ev içine almak üzere tasarlanan geniş pencereler, çok geniş bir ufku kucaklıyor. Ritim İstanbul sakinlerine günlerin ve mevsimlerin her anında değişen muhteşem renkler vaat ediyor

Ritim'in tadı 37. katta

Deniz ve Adalar’a karşı eşsiz manzarasıyla Lounge & Restaurant, Ritim İstanbul’u gurmelerin vazgeçilmez mekânına dönüştürüyor. Müziğin atmosferi değiştiren ritmiyle bambaşka bir lezzet yaşatıyor. Ritim İstanbul sakinleri sevdikleriyle, dostlarıyla bir araya gelip, akşamın renklerinin gecenin muhteşem ay ışığıyla yer değiştirmesini buradan izliyor.

Ritim'de önce sağlık

Ritim İstanbul’da yaşayanların günün ve gecenin her saatinde danışabilecekleri, yardım ve destek alabilecekleri, ambulanstan yararlanabilecekleri Sağlık Hizmetleri var.

Ritim İstanbullular, sağlıklı günlerinin tadını çıkarırken, olası sağlık sorunları karşısında her an destek alarak yaşıyor.
Sağlık hizmetleri
- Acil Ambulans
-7/24 tıbbi danışmanlık
-Revir hizmetleri

Metro hemen kapında

Dumankaya Ritim İstanbul’un ayrıcalıklarından biri de Metro. Metro durağı hemen yanı başınızda. Evinizden çıkıp metroya hemen binebileceksiniz.
Ayrıca Ritim İstanbul, Maltepe’de E-5’in hemen kenarında, Anadolu Yakası Adalet Sarayı ve Türkiye’nin en büyük Carrefour’una komşu, Bağdat Caddesi, sahil yolu, Tem otoyolundan kolay ulaşılır konumu, Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ve Adalar’a hâkim manzarasıyla eşsiz bir bölgede hayat buluyor.

Residence Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nda, Maltepe semtinde yükselen Dumankaya Ritim İstanbul minimal estetiğin en yeni yorumunu yüksek yaşam standartları ve ekstra canlı bir sosyal hayatla buluşturuyor!Ritim İstanbul projesi; 37, 33, 30 ve 17 katlı kuleler ile 5 ve 6 katlı bloklardan oluşuyor. Herkesin düşlerini süsleyen bu çok özgün projede 1113 konut, 113 ticari ofis ve 147 adet mağaza ile toplamda 1373 adet bağımsız bölüm yer alıyor.Alışveriş merkezinden sağlık ve spor kulübüne, kültür merkezinden Prens Adaları manzaralı lüks roof restoranına tüm ayrıcalıklar Ritim İstanbul’da buluşuyor!

Pencerenizden ikinci Boğaziçi!

Farklı büyüklükteki ihtiyaçlara yanıt veren Ritim İstanbul’un daireleri, 36 m2 stüdyolardan 200 m2 loft’lara kadar çeşitlilik gösteriyor... Tüm daireler, cam mimarinin getirdiği avantajla, geniş pencerelerle uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor. Dilerseniz tam karşıdaki Prens Adalarına bakan, dilerseniz İstanbul’un engin kent görüntüsünü…

Alışverişin ritmi burada

Farklı büyüklükteki ihtiyaçlara yanıt veren Ritim İstanbul’un daireleri, 36 m2 stüdyolardan 200 m2 loft’lara kadar çeşitlilik gösteriyor... Tüm daireler, cam mimarinin getirdiği avantajla, geniş pencerelerle uçsuz bucaksız bir manzara sunuyor. Dilerseniz tam karşıdaki Prens Adalarına bakan, dilerseniz İstanbul’un engin kent görüntüsünü…

Oturumcu ve yatırımcı için benzersiz fırsat

Ritim İstanbul; yalnız proje özellikleri ile değil, dairelerden ticari ofis ve mağazalara hem oturumcular hem yatırımcılar, hem aileler hem de ticaret dünyası için çok geniş bir seçenek yelpazesi oluşturuyor! Üstelik ana arterlerin ve Kadıköy-Kartal metrosunun hemen yanında!

Ritim İstanbul Yol Tarifi

E-5 ten nasıl gelebilirim?
E-5 ANKARA İSTİKAMETİNDEN GELİRKEN
E-5 Ankara istikametinden gelirken Cevizli sapağından giriş yapılır. Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.


E-5 KADIKÖY İSTİKAMETİNDEN GELİRKEN
E-5 Kadıköy istikametinden gelirken Maltepe sapağından giriş yapılır. Sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.


Tem otoyolundan nasıl gelebilirim?
TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.


Sahil yolundan nasıl gelebilirim?
Kadıköy istikametinden Kartal istikametine doğru tabelalar takip edilerek Cevizli Gülsuyu çıkışından sola dönülür. Minibüs caddesine çıkana kadar düz devam edilir, ışıklardan sağa dönülür. 200 metre sonra Adliye tabelasının olduğu yöne doğru devam edilir. Carrefoursa Maltepe Park AVM’ yi görene kadar devam edilir, ilk ışıklardan sola dönerek yan yola bağlanılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.


FSM Köprüsünden nasıl gelebilirim?
Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden Anadolu yakasına çıkış yaptıktan sonra Kadıköy-Ankara tabelası yönünde yola devam edilir,Sabiha Gökçen Hava Limanı tabelasından girilerek TEM otoyoluna bağlanılır. TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5 ‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.


Boğaziçi Köprüsünden nasıl gelebilirim?
Boğaziçi Köprüsünden Anadolu yakasına çıkış yaptıktan sonra Kadıköy-Ankara tabelası yönünde yola devam edilir,Sabiha Gökçen Hava Limanı tabelasından girilerek TEM otoyoluna bağlanılır. TEM Kartal çıkışından çıktıktan sonra Kartal Köprüsü üzerinden Harem–İstanbul yönünde E-5 ‘e bağlanılır. Cevizli sapağından giriş yapılır.Köprü geçildikten sonra sağ tarafta Carrefoursa Maltepe Park AVM kalacaktır. Gülsuyu tabelasından sağa dönerek yan yola çıkılır. Yan yola çıktıktan sonra ilk sola dönerek satış ofisimize ulaşabilirsiniz.

Özel ödeme koşulları ve ayrıntılı bilgi için;
Dumankaya Showroom Proje Deneyim Merkezi - Ritim İstanbul
Çalışma Saatleri: Hafta İçi- 08:00–18:00 Hafta Sonu: 09:00-19:00
Cevizli Mahallesi , Zuhal Caddesi ,Füsun Sokak
Ritim İstanbul Projesi 60 parsel Maltepe/İstanbul
Satış Ofisi
0216 511 58 00