Dap Yapı Tango Kule

Dap Yapı Tango Kule
Konum:  -   İstanbul Anadolu Yakası  -   Maltepe
Firma:  -   Dap Yapı
Tel: 444 33 39
Web: http://www.tangokule.com.tr
Adres: Altayçeşme Mh. Çam Sokak No:16 Maltepe - İstanbul
Dap Yapı Tango Kule Dış Görseller

Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule

Dap Yapı Tango Kule Vaziyet Planı

Dap Yapı Tango Kule Vaziyet planı Dap Yapı Tango Kule Vaziyet planı Dap Yapı Tango Kule Vaziyet planı

Dap Yapı Tango Kule Örnek Daire

Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule Dap Yapı Tango Kule

Dap Yapı Tango Kule Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Dap Yapı Tango Kule Haritası
Dap Yapı Tango Kule Hakkında

Tutkunun Zirvesi... Tango
Aşkın, tutkunun, hissetmenin, sahip olmanın, yaklaşırken uzaklaşmanın, uzaklaşırken yaklaşmanın adı. Yoğun duyguların, ritmin, mükemmel uyumun müzik eşliğinde yeniden yorumu. İç içe geçmenin, bütünleşmenin, bir bedende iki ruh olmanın, sınırsız duyguların, kendini akışın doğasına bırakmanın tanımı.

Tango Kule, ilhamını bu yüzden ondan aldı. Tutkunun zirvesine çıkarmak, duyguların ötesine yaklaştırmak için.

Uyanmak İstemeyeceğiniz Bir Rüya...
Tango Kule’de 5 yıldızlı otel konforu, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, kapalı otopark, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, cafe ve restaurant’ın yer aldığı a plus rezidans hizmetleri DAP Club ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Yalnız size ve sevdiklerinize ait olan, heyecan verici, yepyeni bir yaşam başlıyor.

Yeni bir hayata atılan ilk adım...

Sizin için tatil hiç bitmeyecek!

İster soğuk bir kış günü, kar manzarası altında kapalı havuzda ister güzel bir yaz günü açık havuzda isterseniz muhteşem manzara eşliğinde 20 kattaki teras havuzda yüzmek; yılın her gününü, günün her anını tatildeymiş gibi yaşamak Tango Kule ayrıcalığıyla mümkün. Tango Kule’de daha fazla ayrıcalık isteyenlere seçkin bir yaşamın tüm imkânları DAP Club’la sunuluyor.

Yılın her günü, günün her anı sizinle...

Bırakın işler sizi biraz daha beklesin!

Olanca maviliğiyle gülümseyen deniz, bugün de çarşaf gibi. Oysa hafta sonuna daha birkaç gün var. Bitmek bilmeyen toplantılar, randevular, raporlar, sunumlar ya da marinada sizi fora yelken bekleyen özgürlükle bambaşka bir dünyaya mavi yolculuk...

Bırakın, bugün sizi yoğun bir iş programı değil, tutkunu olduğunuz deniz ve özgürlük çağrısıyla dalgalar beklesin.

Aradığın özgürlük rüzgârın kanatlarında...

Duyguların mimarideki yansıması...

Mimaride ilklerin, konut anlayışında yeniliğin adresi DAP Yapı, Tango Kule’yle başarı çıtasını daha da yükseltiyor.

İlhamını tangonun yüksek ritminden, mükemmel uyumundan ve sınırsız duygularından alan Tango Kule, sıra dışı olmanın ötesindeki özgün mimarisiyle dünya kenti İstanbul’un siluetine farklı bir form, çehresine sanat eseri niteliğinde bir proje kazandırıyor.

Tango Kule, eşsiz bir hayata sahip olmak isteyenler için hayata geçiriliyor

Deniz tutkusu seyir keyfine dönüşünce...

En büyük tutkumuz deniz, tüm güzelliğini en cömert haliyle 4 mevsim boyunca beğeninize sunuyor. Marmara’nın süsü Adalar, doyumsuz seyir imkanı veren panoramik camdan günün her anı bir tablo güzelliğiyle salonumuza doluyor. Bu muhteşem manzara eşliğinde dostlarla yenilen yemeklerden, muhabbetle içilen kahvelerden geriye ayrı bir lezzet, farklı bir tat kalıyor.

Tango Kule Bu Şehri Sevmenizin Bir Başka Nedeni