Ağaoğlu My World Europe

Ağaoğlu My World Europe
Konum:  -   İstanbul Avrupa Yakası  -   Başakşehir  -   Ayazma
Firma:  -   Ağaoğlu İnşaat
Tel: 444 6 777
Web: http://www.myworld-europe.com
Adres: Ayazma mevkii Altınşehir yan yol Masko karşısı İsfalt şantiyesi yanı Başakşehir / İstanbul
Ağaoğlu My World Europe Dış Görseller

Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe

Ağaoğlu My World Europe 1+1 Daire Planları

Ağaoğlu My World Europe 1+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 1+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 1+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 1+1 daire planı

Ağaoğlu My World Europe 2+1 Daire Planları

Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 2+1 daire planı

Ağaoğlu My World Europe 3+1 Daire Planları

Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 3+1 daire planı

Ağaoğlu My World Europe 4+1 Daire Planları

Ağaoğlu My World Europe 4+1 daire planı Ağaoğlu My World Europe 4+1 daire planı

Ağaoğlu My World Europe Villa Daire Planları

Ağaoğlu My World Europe Villa planı Ağaoğlu My World Europe Villa planı Ağaoğlu My World Europe Villa planı

Ağaoğlu My World Europe Vaziyet Planı

Ağaoğlu My World Europe Vaziyet planı

Ağaoğlu My World Europe Örnek Daire

Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe Ağaoğlu My World Europe

Ağaoğlu My World Europe Reklam Filmi - Video - Tanıtım


Ağaoğlu My World Europe Haritası
Ağaoğlu My World Europe Hakkında
 •   My World Europe, Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kuruluyor. Geçmişteki tüm Ağaoğlu projeleri gibi ister yaşam ister yatırım amacıyla olsun sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandı. My World Europe, TEM otoyoluna cephesi ve Metro bağlantısı ile bölgedeki tüm işyerleri, sanayi ve yerleşim yerlerine ulaşımı çok kolaylaştırıyor. 
 •   My World Europe, Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olmak üzere 3 bölümde yer alan 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşuyor. 
 •   Pool Residence, tam 130m. uzunluğunda dev bir yüzme havuzunun her iki yanında konumlandırılmış 6 adet bloktan oluşurken, Arena Residence projenin merkezinde dekoratif bir açık havuz etrafında sıralanmış mağazalardan oluşan bir açık hava alışveriş merkezini saran karşılıklı 2 yapıdan oluşuyor. Üçüncü bölüme adını veren golf klübü ve kısa tur pist ise Golf Residence’ın 5 bloğuna komşu olacak şekilde konumlandırıldı.
 •   My World Europe projesi içerisinde bulunan doğalgaz çevrim santrali ile sitenin elektrik enerjisi ihtiyacının tamamı karşılanmaktadır. Kojenerasyon sistemi ile doğalgaz santralinin atığından da sitenin ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. My World Europe, böylece dünya standartlarında ısı yalıtım teknolojisiyle minimum enerji tüketecek şekilde tasarlanmış olup binalar maksimum verimlilik ve minimum atık ile şu ana kadar geliştirilen çevreye en duyarlı proje ünvanını kazanmaktadır. 
   

POOL RESİDENCE

 •  Pool Residence, tam 130m. uzunluğunda ve 1600 m2 alana sahip devasa bir açık hava yüzme havuzunun etrafında konumlandırılan 6 bloktan oluşuyor. Blokların her biri 32 katlı ve bu bloklarda 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplam 768 konut bulunuyor.
 •   Açık yüzme havuzunda bulunan su kaydırakları ile My World Europe sakinleri doyasıya eğlenme fırsatı bulacaklar.
 •   Pool Residence’daki konutlarda her daireye özel kat bahçeleri bulunuyor, böylece Pool Residence sakinleri mutfaklarından, salonlarından kendi özel yeşil dünyalarına açılabilecekler

ARENA RESİDENCE

 • Arena Residence, karşılıklı şekilde 3’er bitişik bloktan oluşacak şekilde büyük bir meydan etrafında konumlandırılmış 6 blokta 1402 konuttan oluşuyor. 
 •   Bloklara ismini veren Arena, tam bir yaşam alanı. Açık koskoca bir meydan havuzunun etrafında konumlandırılmış mağazalardan oluşan açık hava alışveriş merkezi My World Europe sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. 
 •   Çok estetik ve karakteristik bir mimarisi olan Arena Residence, 18 ile 26 arası değişken kat sayılarına sahip. Arena Residence’da normal katlardaki konutlar 1+1 ve 2+1, teraslardaki konutlar ise her birisinin özel muhteşem terasları olan 3+1 konutlardan oluşuyor.

GOLF RESİDENCE

 • Golf Residence 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle, her birisi 30 katlı olmak üzere 5 blokta toplam 890 adet konuttan oluşuyor. 
 •   Golf Residence’da bloklar bir golf klübü, antrenman sahası (driving range) ve 9 delikli kısa tur bir golf sahasına komşu şekilde konumlandırıldı. Böylece golf sporu artık ulaşılamayacak bir ayrıcalık değil, My World Europe sakinleri için diledikleri an ulaşabilecekleri bir imkan haline geldi.

VİLLALAR

 • My World Europe’da 10 adet ikiz olmak üzere toplam 20 adet de villa bulunuyor.

NEREDE

My World Europe, Başakşehir-Ayazma Atatürk Olimpiyat Stadı'na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kurulu.

ULAŞIM

 •   TEM otoyoluna cephesi ve metro bağlantısı ile bölgedeki tüm iş yerleri, sanayi ve yerleşim yerlerine çok kolay bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. 
 •  FSM köprüsü 14 dk.
   Levent-Maslak 16 dk.
   Atatürk Havalimanı 10 dk.
   Bakırköy 14 dk.