Taşyapı İnşaat
Taşyapı İnşaat
Tel: 0216 339 65 70
Faks: 0216 339 04 70
Web: http://www.tasyapi.com
E-mail:tasyapi@tasyapi.com
Adres: Taşyapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kısıklı Caddesi No:106 34662 Altunizade – Üsküdar
Taşyapı İnşaat Hakkında

Taş üstüne taş koymak…

1985 yılında başladığı yolculuğuna tüm hızıyla devam eden Taşyapı Grubu olarak, yüksek kalitede malzeme ve işçilikle inşa ettiğimiz projelerle lüks ve konforlu yaşam alanlarına imza atmaktan onur duyuyoruz.

Yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz.

2012 yılına kadar gerçekleştirdiğimiz projelerde hep çok seçici olduk. Saygın ve seçkin müşterilerimize ''yüzük taşı gibi değerli'' en özel lokasyonlarda en yeni teknolojiyle, en kaliteli ürünler sunmaya gayret ettik. Mükemmeliyetçi yaklaşımımızla proje geliştirdiğimiz sokağa, semte, bölgeye hep değer kattık. Ülkemizin çehresini değiştiren modern ve prestijli yapıları hayata geçirmek sektörde Taşyapı’yı ayrıcalıklı bir konuma yükseltti.

Hatta başarılarımızı yurtdışına da taşıdık. Ekibimiz, dünyanın en çetin coğrafyalarında yüklendiğimiz işlerde adeta tarih yazıyorlar. Eksi 35 dereceden artı 45 dereceye her hal ve şartta Taşyapı çalışanları bulundukları ülkelerde verdiğimiz tahaahütleri yerine getiriyor. Tüm dünyanın artık oyun alanımız haline dönüştüğünü söylemekten mutluluk duyuyoruz.

30’uncu yılımıza yaklaşırken sadece inşaat alanında değil, enerji ve turizm sektörlerinde de önemli yatırımlar yaparak daha fazla kişiye istihdam sağlamayı arzu ediyoruz. 13 bini aşkın çalışanımız ve 15 iştirakimizle Taşyapı Grubu olarak, sizlerin beklentileri doğrultusunda ülkemize ve adımıza yakışan eserlere imza atabilmek, taş üstüne taş koyabilmek için durmadan, yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizin gelişimi, esenliği, refahı, birliği ve beraberliği için her kim bizim gibi taş üstüne taş koyuyorsa sevgiyle ve saygıyla kucaklıyoruz.

Taşyapı Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu açık yüreklilikle belirtmeliyim ki; 30 yıldır ilmek ilmek ördüğümüz başarı hikayemizin iki temel dayanağı bulunmakta. Çalışanlarımızın bize olan inancı, başarma azimleri ve en önemlisi müşterilerimizin güveni…

Bizimki gibi çetin bir iş kolunda, takım ruhu ve dayanışma üretim kalitesini artırırken işin tamamlanma süresi kısaltmakta. Nitelikli iş gücünün yaratılması, geliştirilmesi ve ahenkle birarada çalışması bizim için başarının püf noktası.

Ama Taşyapı’yı inşaat sektöründe ilk sıralara taşıyan, marka haline getiren en önemli unsur hiç şüphesiz müşterilerimizin sadakati ve güveni. Tesis ettiğimiz bu güveninin eseridir bugün Taşyapı’nın geldiği nokta. Ben ve çalışma arkadaşlarım gece gündüz demeden bize bahşedilen güvene layık olmak ve korumak için çabalıyoruz. Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın bize duyduğu güven en değerli hazinemiz. Bu hazineyi muhafaza etmek, hatta geliştirmek en büyük isteğimiz. Çünkü biliyoruz ki, köklü, güçlü ve saygın bir Taşyapı’yı gelecek nesillere taşımak ancak ve ancak bu hazineyle mümkün olacaktır.

Sevgi ve saygılarımla,
Emrullah TURANLI
Yönetim Kurulu Başkanı

 • Misyonumuz: Taşyapı Grubu olarak çeyrek asırdan fazla zamandır ülke ekonomimizin kalkınmasına ve ülkemizin uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmesi adına hizmet üretiyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada barındıran projeler sunuyoruz. 30’uncu yılımıza yaklaşırken sadece inşaat alanında değil, enerji ve turizm alanlarında da önemli yatırımlar hayata geçirerek daha fazla kişiye istihdam sağlamayı, ülkemizin gelişimine değer katmayı hedefliyoruz.  
 • Vizyonumuz: Her zaman “Taş üstüne taş koymak” ilkemizle hareket edip, yatırım yaptığımız tüm coğrafyalarda ve ülkemizde modern, prestijli, köklü, güçlü ve estetik yapılar inşaa etmeyi vizyon olarak benimsedik. Ülke ekonomisinde etkin bir rol oynayarak, mükemmeliyetçi üretim politikamızla bölgelerin, şehirlerin ve semtlerin değerlerine değer katmayı hedefliyoruz. Omuz omuza çalışmanın verdiği gücü halkımızın beklentileri doğrultusunda Taşyapı Grup'una yakışan nitelikli ve ayrıcalıklı eserler inşaa etmeye devam edeceğiz.   

 • Lokasyon: Taşyapı ortaya çıkardığı tüm projelerde her zaman aynı titizlik, aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır. Bu sebeple küçük veya büyük ayrımı yapılmaksızın öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilir. Taşyapı imzası taşıyan tüm yaşam alanları ulaşım ve prestij bakımından İstanbul’un en özel noktalarında yer almaktadır.

 • Kalite: Taşyapı projelerinin bir diğer ortak özelliği ise en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, sadece görünüm itibarı ile değil, malzeme ve uygulama kalitesi olarak da benzersiz olmasıdır.

 • Güvenilirlik: İnşaat sektöründe 26. yılını tamamlayan Taşyapı, geçmiş yıllardaki başarıları ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiştir. Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğini duyduğunuz güven ile perçinlemiş olmaktan gurur duyan Taşyapı, bu mutluluk ile yeni projelere adım atmaktadır.

Taşyapı İnşaat Konut Projeleri Haritası
Taşyapı İnşaat Konut Projeleri
 • Şişli Kaptanpaşa Residence

  Şişli Kaptanpaşa Residence
 • Taşyapı Altunizade Konakları

  Taşyapı Altunizade Konakları
 • Çintemani İstanbul

  Çintemani İstanbul
 • Taşyapı Residence

  Taşyapı Residence
 • Fenerbahçe Dalyan Konakları

  Fenerbahçe Dalyan Konakları
 • Trump Towers

  Trump Towers
 • Mashattan

  Mashattan
 • Novus Residence

  Novus Residence
 • Almondhill

  Almondhill