Dumankaya İnşaat
Dumankaya İnşaat
Tel: 0 (216) 585 46 00 - Çağrı Merkezi : 444 7 222‎
Faks: 0 (216) 379 86 42
Web: http://www.dumankaya.com
Adres: Dumankaya Plaza Dumankaya İnşaat San. ve Tic. A.Ş Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul
Dumankaya İnşaat Hakkında

Kurulduğu 1963 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Dumankaya İnşaat, 90'lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Yarım asırlık tecrübesiyle, 1990’lı yıllardan itibaren "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak İstanbul’un çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirmiştir.

Dumankaya’nın “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerinden, Gümüş Vadi Villaları, Dragos Drive, Yenişehir Evleri, Çekmeköy Evleri, Gizli Bahçe Konakları, Dragos Drive 34, Kelebek Vadisi Evleri Gizli Bahçe Evleri, Manzara Konakları, Trend, Akdeniz Evleri, Konsept İstanbul, Trend Ekstra, Dumankaya Minimal, Flex Ataşehir, Kartal'ın "landmark projesi" Dumankaya Vizyon, Türkiye’nin ilk üçlü kulesi Dumankaya İkon, Dumankaya Adres, Dumankaya Adres Botanik, Dumankaya Modern, sahiplerine teslim edilmiştir.

Bugüne kadar 20 bine yakın konutun inşasına imza atan Dumankaya’nın, inşaatı devam eden yaşam merkezleri, Dumankaya Cadde, Dumankaya Flex Kurtköy, Adres Panorama, Dumankaya Modern Vadi, Adres Kampüs, Dumankaya Konsept Halkalı, Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Horizon’dır.

Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden biri olma başarısını yakalayan Dumankaya, istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda hazırlanan finansal bilgileri ile Capital 500 Türkiye listesinde cirosunu en çok artıran 25 firma arasında 3. sırada yer almaktadır.

Yine aynı yıl verileri ile Fortune 500 Türkiye listesinde en hızlı yükselen 5 firmadan biri olan Dumankaya, GFK Türkiye tarafından düzenli olarak yapılan Marka Bilinirliği Araştırması’nın 2012 yılı sonuçlarına göre de bilinirlikte ve marka cazibesinde akla gelen ilk 2 markadan biri olmuştur.

Dumankaya, bugün inşaat başta olmak üzere otomotiv, filo kiralama, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Dumankaya, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.

50 yıldır güven inşa ediyoruz.

Misyon
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"

Vizyon
Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.

Ortak Değerler
Dumankaya Grubu çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Dumankaya için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk: Dumankaya taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Dumankaya bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Stratejiler
Dumankaya Grubu hedefleri belirlenen ana stratejiler çerçevesinde şekillenmiştir.

• Kurum Değerini Artırmak
• Müşteri Memnuniyetini Artırmak
• Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
• Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
• Kaynakları Etkin Kullanmak

Dumankaya İnşaat Konut Projeleri Haritası
Dumankaya İnşaat Konut Projeleri
 • Dumankaya Adres Natura

  Dumankaya Adres Natura
 • Dumankaya Miks

  Dumankaya Miks
 • Dumankaya Flex Kurtköy

  Dumankaya Flex Kurtköy
 • Dumankaya Konsept Halkalı

  Dumankaya Konsept Halkalı
 • Dumankaya hi-Fit

  Dumankaya hi-Fit
 • Dumankaya Horizon

  Dumankaya Horizon
 • Dumankaya Ritim İstanbul

  Dumankaya Ritim İstanbul